Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej. Proszę zaktualizuj swoją przeglądarkę dla zapewnienia poprawnego wyświetlania strony.

Przejdź do treści

Audiobooki dla dzieci

Słuchaj z dzieckiem darmowych audiobooków i przenieś się do świata baśni. Każdy audiobook to inna opowieść i wyjątkowa przygoda dla Twojego dziecka.
Słuchaj za darmo
  • Wybierz jedną z kolekcji darmowych bajek
  • Odtwarzaj na dowolnym urządzeniu
  • Korzystaj ZA DARMO bez ograniczeń
  • Zostaw swój komentarz

Słuchaj bajek za darmo. Do woli.

Włącz i wejdź do krainy elfowych opowieści

Spraw jeszcze więcej radości!

Pierwsze w Polsce spersonalizowane bajki przygotowane specjalnie dla Twojego dziecka

Dzisiaj w nowej cenie!
Już od 39,99zł43,99zł
  • Dodaj imię i zdjęcia do swojej bajki lub piosenki
  • Przekaz wychowawczy dla Twojego dziecka
  • Kupuj bezpiecznie, masz 180 dni na zwrot

Powiem krótko, kupa radochy w super cenie!

Adam Węgłowski
Rozpocznij180 dni na zwrot

Darmowe audiobooki dla dzieci

Zapewne nieraz natknąłe(a)ś się na audiobooki, ale czy słyszałe(a)ś o audiobookach skierowanych specjalnie do maluchów? Jeśli Twoje dziecko łatwo się rozprasza czytając lub nie możesz go oderwać od telewizora lub tabletu to Elfi śpieszy z pomocą! Darmowe Audiobooki nie tylko przykują uwagę Twojej pociechy kolorowymi ilustracją i przyjemnym głosem lektora, lecz także pomogą rozwiązać i zrozumieć jeden z wielu problemów, z którymi może borykać się dziecko. Spraw, aby zwykłe sprzątanie pokoju stało się fantastyczną zabawą, a zjadanie całego obiadu kolejną misją nagradzaną nie tylko przez Ciebie, ale również przez elfy! Czy to w ogóle możliwe? Tak, od kiedy nasze Elfy do zadań specjalnych w prosty, zrozumiały sposób pokazują, jak pokonać dany problem. Twoje dziecko z pewnością będzie chciało wykorzystać rady elfów – to przecież takie proste! Wszystkie bajki dla dzieci na naszej stronie są przystosowane do wieku dzieci. Z łatwością możesz wybrać spośród kilkunastu tytułów audiobooków.

W naszej ofercie znajdziesz bajki w formie audiobooku do słuchania w wersji pojedynczej oraz bajki online w wersji zbiorowej (czyli dedykowanej dla kilkorga dzieci). Audiobooki dla dzieci online są dostępne przez cały rok.
Podziel się w komentarzu swoją opinią!

Ta strona wykorzystuje pliki cookie Więcej›. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis na tym urządzeniu. Możesz to zmienić w swojej przeglądarce.